Contact RSS Facebook
Rezervace: +420 734 204 906 | rezervace@autokempfulnek.cz

Nabídka služeb

Náše centrum nabízí pro své hosty především ubytovací kapacitu čítající více než 100 lůžek. Společně s ubytováním nabízíme i kvalitní domácí stravování ve vlastní kuchyni s jídelnou. Součástí areálu je i restaurace s výborným pivem, u které se hlavně v letních měsících griluje maso z místní biofarmy. V rámci letních prázdnin je pro vaše děti připraveno několik týdenních táborových turnusů, které děti stráví především u koní nebo v jejich sedle.

 

Nabízíme…

Ubytování

Ubytování

v chatkách a apartmánech

Centrum disponuje ubytovací kapacitou pro více než 100 návštěvníků. Ubytovat se můžete ve dvou typech chatek, pro rodiny s dětmi jsou připraveny větší apartmány s vlastní kuchyní, sprchou a sociálním zařízením.

Více informací

Hospoda

Hospoda

s výčepem a jídelna

V rámci pobytu u nás si můžete objednat snídani, večeři polo nebo plnou penzi. Stravování probíhá ve společné jídelně formou výdeje dle objednané stravy. K dispozici je také útulná hospoda s výčepem.

Více informací

Tábory

Tábory

pro děti na koních

O prázdninách nabízíme dětem zajímavou možnost týdenních táborových turnusů u koní. Pod dohledem zkušených lektorů se naučí nejenom jezdit na koni, ale také se o ně postarat se vším co péče o zvířata obnáší.

Více informací

Aktivity

Aktivity

pro volný čas

Během pobytu si můžete vybrat z široké nabídky volnočasových aktivit. Od prohlídky biofarmy, prohlídky pamětihodností města Fulnek s průvodcem.

Více informací

 

Připravujeme…

Ustájení koní

Ustájení koní

v privátních boxech

Součástí našeho agro centra budou také privátní stáje pro ustájení vlastních koní s venkovní jízdárnou. Jezdci budou mít možnost přípravovat se pod dozorem trenéra, např. na zkoušky ZVVJ (zkouška všestranného výcviku jezdce).

Letní zábavy

Letní zábavy

pod širým nebem

V letních měsících proběhne v areálu centra několik letních zábav s živou kapelou. Pod širým nebem si budete moci zatančit v rytmu country a jiné hudby nebo se jen pořádně najíst a napít v naší restauraci.

Grilování

Grilování

masa

Pro všechny návštěníky centra a naší restaurace chystáme v letních měsících také grilování masa. Maso bude z místní biofarmy George nebo jiných českých farem. Můžete se těšit na grilovaná kolena, steaky, žebra, kuřata, krkovice a bůček.